Dárkové balení s pestem a sušenými rajčaty

POZOR!

Místo Vrtulek v balení Mušle 250g, nestačíme vyrábět..

Dárkové balení obsahuje:

1x těstoviny Cellesta Vrtulky 250g- Sušené semolinové těstoviny vyrobené ze 100% semolinové mouky a sušených vajec. Nerozvařují se a nelepí, svojí jedinečnou chutí doladí každý pokrm. Obsahují minerální látky a bílkoviny, mají nízký glykemický index.

1x Pistáciové pesto 100g

Pistáciové pesto je pro milovníky pistáciových oříšku s příchutí slaně - pikantní. Pistáciové pesto můžeme použít pro rychlé "vaření těstovin". Smícháme s čerstvě uvařenou pastou a podáváme. Mírně pálivé!

Ručně a šetrně vyráběné pistáciové pesto v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy a GMO.

Pistáciové pesto s chilli bhut jolokia - dochucovací pasta k přímé konzumaci. Hmotnost 100 g. Složení: pistácie min 43%, extra panenský olivový olej, slunečnicový olej, umeocet, citronová 100% šťáva, chilli bhut jolokia cca 0,3%. Skladujte mimo přímé slunce do 8 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 14 dní. Minimální trvanlivost do: uvedena na dně výrobku. Výrobek je šetrně pasterován. Vyrobeno v ČR. Může obsahovat zbytky skořápek! Mírně pálivé!

Umeocet je vyráběn ze švestek umeboshi. Je to zcela přírodní produkt, který neobsahuje žádné chemické přísady ani barviva.

Výrobce:

Hradecké Delikatesy s.r.o.
Kalendova 879
500 04, Hradec Králové 


1x Sušená rajčata s bylinkami v olivovém oleji 160g- Lahodná, nesolená a provoněná bylinkami jsou naložena v kvalitním olivovém oleji. sušená a ručně zpracovaná rajčata jsou ideální pro milovníky intenzivní chuti rajčat a všeobecně kvalitních surovin do své kuchyně.Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 14 dní. Minimální trvanlivost do: uvedena na dně výrobku. Vyrobeno v ČR

Dokonalá kombinace pro dokonalou večeři.

Rozměr krabičky: (23 x 23 x 9 cm) 

399,00 Kč